İADE ve DEĞİŞİM İşlemleriniz İçin ÖNEMLİ BİLGİ

  1. İade edeceğiniz ürün kullanılmış, yıpranmış ve yıkanmış olarak bize ulaşırsa iadeniz kabul edilmez ve ücret iadesi yapılamaz.

  1. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Kutu içine faturanızı eklemeyi unutmayınız.

  1. Ürünlerimizi iade ederken, ayakkabı kutusunu bantlamayınız ve kutunun zarar görmemesi için poşet içine koyarak göndermeye özen gösterin. Poşet içine koymadan kargo şubesine teslim ederseniz kargo firması poşet olmadığı için kutumuzu bantlamayı terci ettiğinden dolayı kutumuz zarar görmektedir. Zarar gören kutularımız için kutu bedeli kesilmektedir.

  1. Satın alınan ürünlerin kargo ücreti ücretsiz olduğundan dolayı;
  2. İADE: İade edilen ürün ve ürünlerden alınan kargo ücreti geri iade edilmemektedir. 
  3. DEĞİŞİM: Değişim için gönderilen ürün değişimi yapıldıktan sonra ürün karşı ödemeli anlaşmalı kodumuz ile size gönderilir. Kargocu ürünü size teslim ederken kargo ücretini istemektedir.

  1. İade ve Değişim yapmak istediğiniz ürünü Mng Kargoya anlaşmalı kargo kodumuz ile ücret ödemeden teslim edebilirsiniz.

  1. Mng Kargo Anlaşmalı iade kodumuz: 922856461

  1. Kampanya döneminde İade ve Değişim de ise;

Kampanya dönemlerinde satın alınan ürünlerde kargo ücretlidir. Kampanya dönemlerinde çok yoğun olduğumuzdan dolayı değişim yapılamıyor sadece iade edilebiliyor. Kampanya dönemlerinde iade ederken kargo ücreti ödemeden gönderebiliyorsunuz.

10.Onaylanan iade taleplerinizden kaynaklı para iadeleriniz en geç 2 iş günü içerinde iade talebini kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerde kredi kartınıza gönderilmek üzere bankaya iletilmektedir. Kredi kartına yapılan para iadeleri, bankanızın para iade politikasına göre 1 ila 14 iş gününe kadar uzayabilmektedir. "Para iadeniz yapılmıştır." mesajından sonra gerçekleşen olası gecikmeler firmamız kaynaklı değil, genellikle bankanız kaynaklıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR